+380678080441 info@lipichblog.com

Замок Дракули у Румунії з висоти пташиного польоту

11.08.2022 | Проект "Згори"

А от Замок Дракули (Бран) – найбільш відвідувана туристична візитівка Румунії. Це справді дуже цікава та захоплююча локація. 

Вхід до пам’ятки вартує 45 румунський лей, що дорівнює майже 290 гривень. Пристойна ціна за українськими мірками, але це варто побачити. Граф Дракула нині вважається національним героєм у Румунії, адже боровся проти турецького поневолення. Звісно, він не був вампіром: це просто творча вигадка авторів/ міф/ легенда. Але, якби не це – то постать князя Влада Цепеша (так звучить його справжнє ім’я) не була б такою цікавою. Про це я і розповідав в одному із випусків програми “Добрий ранок” на “Аверсі”.

А ви знали, що нині замок Дракули – це приватна власність онука останньої королеви Румунії Марії? І він здає його в оренду державі у якості музею. Ідеальний бізнес: пасивний дохід на нерухомості та яскраво вигаданій легенді про графа-вампіра, про яку я писав тут 😊👍

Взагалі туризм і тримається на легендах: от, наприклад, хтось вигадав, що #Париж – це місто кохання і всі масово в це повірили. Тож маємо найвідвідуваніше місто світу. Аналогічна ситуація з так званим “тунелем кохання” в Україні. Кимось придумана легенда посприяла тому, що зараз там масово збираються закохані пари заради фотографування. І байдуже, що Париж – це ніщо інше, як бетонні коробки та металева конструкція, а “тунель кохання” у Клевані – звичайні кущі та дерева, і подібних місць в природі багато. Знаєте, що відрізняє звичайну сіру мишку від Міккі Мауса. Піар! Так і тут: піар зробив своє діло. Збереглося повне відео прогулянки по замку Бран, як його ще називають. Деякі кімнати будинку затемнені та обладнані звуковими й світловими спецефектами, аби передати атмосферу страху. Словом, краще один раз побачити, ніж сто разів почути.

 

 

Поділитись:

Підтримати проект Lipich Blog